Podręcznik do chemii od Nowej Ery

Chemia to przedmiot, który pojawia się w szkole podstawowej i może być realizowany również jako podstawa programowa na etapie szkoły ponadpodstawowej. Zarówno w liceum oraz w technikum można liczyć się z tym, że spotyka się chemię czy na poziomie podstawowym, czy też rozszerzonym. chemia nowej ery z księgarni internetowej to seria podręczników, które można spotkać zarówno dla poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. Warto się przekonać, co czeka w takich podręcznikach. Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej został napisany przez autorów:  Romuald Hassa, Aleksandra Mrzigod, Janusz Mrzigod. Co można spotkać w podręczniku? Warto się przekonać.

Chemia na poziomie podstawowym od Nowej Ery

Nowa Era to wydawnictwo, które istnieje na rynku już od wielu lat. Można spotkać się z podręcznikiem, który oferuje naukę nie tylko teorii, ale też wprowadza w praktykę. Podręcznik zawiera wiele licznych zadań, które pokazują, jak działa chemia w praktyce. Dzięki temu uczeń może się nauczyć, jak wykonywać działania oraz jak radzić sobie z zadaniami, które wymają opisania obserwacji oraz wniosków w danym eksperymencie. Sam podręcznik również zawiera wiele opisów oraz zdjęć doświadczeń, które pozwolą uczniowi lepiej utrwalić sobie daną wiedzę. Podręcznik zawiera także układ okresowy pierwiastków.

To jest chemia- podręcznik od Nowej Ery

To jest chemia to podręcznik, który został stworzony przez wydawnictwo Nowa Era. Jest to propozycja dla uczniów, którzy nie tylko chcą dobrze przygotować się do egzaminów szkolnych, ale też do matury. Jest to propozycja, w której nie brakuje praktycznych zadań oraz teoretycznych. Jest to książka, która zapewni świetne przygotowanie do każdego egzaminu. W książce treści zostały przedstawione na wiele sposobów. Po pierwsze można tam spotkać tabelki, schematy, zdjęcia oraz inne liczne dodatki, które sprawiają, że książka nie jest nudna w odbiorze. Warto się również wiedzieć, że To jest chemia to podręcznik, który został podzielony na części. Te części będą towarzyszyć uczniom w różnych klasach szkoły średniej.